DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 07.04.2010 21:50:22 

Huckleberry Bohemia Angel

Novinky
17. 10. 2009

Sypeme si popel na hlavu, že jsme více než dva měsíce nepřidali ani jednu zpravičku o tom, jak se nám všem pohromadě daři. Nicméně pracovní vytížení a přehršel energie našeho Honzíka nám nějak nedovoluje pořizovat fotky tak často, jak bychom chtěli. Samozřejmě za sebou máme několik výletů, před námi už je jen poslední očkování, ale co bude asi největší změna - od listopadu bude zůstávat Huck doma po většinu dne sám, protože i Vláďovi začnou pracovní povinnosti. Budeme se snažit vše přizpůsobit tak, aby tím Huck trpěl co nejméně a věříme, že tím, že oba budeme pracovat v Kralupech, najdeme alespoň v poledne čas na malou prochajdu. Pár dní v týdnu bez oběda nám rozhodně neublíží :o).
Poslední novinkou je, že se nám pravděpodobně nepodaří s Huckem absolvovat jakékoliv výstavy a následné pokusy o uchovnění, neboť ani do dnešního dne mu nesestoupily obě varlátka na své místo. Jedno je tam zcela jistě, ale druhé ne a ne zabloudit tam, kam by mělo :o( Optimismu pomalu ubývá, protože už je to téměř pět měsíců, co je Huck mezi námi a žádná změna se nekoná :o( I přesto ale zůstane milovaným členem naší rodiny a kdo ví - třeba se jednou rozhodneme pořídit k němu ještě kamaráda nebo kamarádku, se kterou naši touhu po výstavách a uchovnění ukojíme......

 
9. 8. 2009

Protože Huck snáší cestování výborně, rozhodli jsme se, že ho dnes pojedeme představit další části rodiny a vyrazili jsme směr Plzeň, kde v chatové oblasti Obora pobývají celé léto "Jirásci." Zejména tetka je velikou milovnicí psů :o) Huck si je získal okamžitě - což dokázala teta při dialogu o jeho stravě. Krmíme 4 x denně, jak nám bylo doporučeno, ale podle ní je to málo, měl by dostávat minimálně 5x, ale raději 6x denně, aby náhodou neměl miláček hlad - jak mu říkala :o) Víme, že kdyby náš Huck někdy trpěl podvýživou, pošleme ho právě k Jirásčatům. Den se opravdu vydařil, až na hysterické výkřiky, když se Huck najednou objevil ve Stáňových pečlivě udržovaných záhoncích nebo se snažil vší silou vyhrabat pastičky na krtky :o) Střela, která teče hned u zahrady ho zatím nechala chladným, ale příští rok už ho z ní pravděpodobně jen tak nedostaneme.....
Fotky z našich výletů jsou doplněny do fotoalba.
 
      
                     Kde máš hlavu????                         Huckleberry Bohemia Angel                     Huck dováděl s Jeníkem
 
 
3. 8. 2009
 
Máme za sebou první dlouhou cestu, pokud nepočítáme Huckův přesun do nového domova. V pátek jsme se vydali navštívit "tetičku" Goldie a celou rodinu v Krknoších. Z cesty v parnu jsme měli obrovský strach, ale Huck se uvelebil paničče pod nohama na předním sedadle a celou cestu prochrupal.
A Goldie? Ač se její panička snažila sebevíc, tak Goldie se náš Huck zrovna dvakrát nelíbil. No, ona je pravda, že jí Huckleberry nic nedaroval, neustále ji pronásledoval a kousání do ucha či ocasu nebylo ničím vyjímečným. Protože mrňouska ještě šetříme, proběhlo jen pár krátkých procházek - postupem času si určitě všechno vynahradíme. Snad nás Goldie začne brát jako parťáky....

             
                                                    Malej honí velkou :o)                                                   Velká a malej :o)
 
29. 7. 2009

Tak to začíná vypadat, že se u nás Huck pěkne zabydlel. Není už nic, co by mu činilo problémy. Žádná překážka není dostatečná k tomu, aby se ji nepokusil překonat. Vydobyl si svoje místečko v posteli, kde dokáže nehnutě chrupat celou noc :o) Venku má už svých pár oblíbenců, kolem kterých neprojde bez povšimnutí. Šišky, tráva a v neposlední řadě i klacky konzumuje s velikou chutí stejně jako ostatní pochutiny, které mu jsou nabídnuty. Nepohrdne zkrátka nikdy a ničím :o)
 
   
 
 
20. 7. 2009

Dnes se nám podařilo doplnit některé záložky na stránkách a to:
  • O Huckleberrym
  • O páníčkách
  • Kontakt na nás
 
18. 7. 2009

Hned v úvodu se všem, kteří nám napsali milé vzkazíky omlouváme, že je nikde na našich stránkách nenajdou. Protože se učíme stránky tvořit, tak trošku experimentujeme a než jsme našli tu pravou návštěvní knihu, tak nám to chvilku trvalo. Slibujeme, že když nám teď napíšete, tak už nic smazáno nebude :o)
 
Už je to bezmála týden, co se stal Huck naším novým kamarádem a členem rodiny. Musíme přiznat, že je to pěkný divoch, kterému není cizí žádná lumpárna a nenechá ho klidným nic, co mu stojí v cestě. Ale má to i svá pozitiva - naučili jsme se opět všechno pěkně uklízet a nenechávat ležet boty kde se nám zlíbí o jiných svršcích ani nemluvě :o)
V jídle ho musíme hodně krot2009it, protože by mohl baštit pořád a snad úplně všechno. Granulky s banánem, jablko, mrkvička, sýr, paprika, už okusil i kousek syrového masa :o) no zkrátka ničím nepohrne. Miska je vždy prázdná jen co se otočíme :o) Dokonce se snaží dožadovat i našich pochoutek, co máme na talíři - zatím marně, ale uvidíme, jak dlouho vytrváme. 
Jen s jednou věcí si zatím nevíme rady. Ačkoliv to první dny vypadalo všechno nadějně a plínka byla doma naprosto zbytečná, najednou se všechno otočilo a Huck si usmyslel, že i když je vyvenčenej, musí ještě něco udělat doma. Největší záhadou je pro nás to, že cílem jeho čůrání je většinou jeho pelíšek :o( Takže budeme moc rádi, za jakoukoliv radu, jak ho tomuto zlozvyku odnaučit a předem děkujeme :o)
Jinak do alba přibývají naše fotoúlovky a snažíme se opravdu pravidelně doplňovat....
 
    
 
 
12. 7. 2009 DEN "D"
 
 
 Tak už je to konečně tady. Dneska ráno jsme se vydali pro našeho nového psího kamaráda Hucka. Původně to mělo být už v pátek, ale protože ho trápily nějaký střevní potíže (asi po očkování), tak jsme přesun do nového domova odložili na dnešek. I když jsme málem nedospali a sobota byla nejdelší den za posledních pár týdnů. Aby to všechno rychleji utíkalo, tak jsme v sobotu večer poctivě nachystali pelíšek, misky, hračky - zkrátka, aby Huck přijel do hotového. Ráno jsme vyrazili už v půl osmé a o dvě hodiny později už jsme netrpělivě přešlapovali v Rozsochatci u vrátek chaloupky Cvečkových. Po všech formalitách a nezbytných instrukcích (přeci jen už jsme zapomněli, jak o štěndu pečovat v prvních dnech po příjezdu domů), jsme nasedli auta a vyrazili směr Kralupy. Bohužel jsme v tom shonu zapomněli přibalit foťák, takže nemáme ani fotku z rozloučení s jeho smečkou :o( Cesta proběhla v pořádku s jednou zastávkou na čůrání a občerstevní - všechno zvládnul Huck na jedničku. Asi bude zvídavej, protože celou cestu nezamhouřil oko - pořád sledoval ruch silnic a nejraději mně přes levé rameno :o) Za dvě hodinky už jsme stepovali u první návštěvy, babi Jana musí přeci našeho nového pejska vidět. Takže jsme Hucka ukázali, babi se pomazlila a už jsme uhaněli posledních pár metrů k jeho novému domovu. Na to, že pro něj bylo všechno tak nové se okoukal úžasně a rychle. Zatím pobýval jen ve svém pelišku, kde to po tak náročně cestě okamžitě zalomil, ale jen se prospal, tak už začal prozkoumávat byt. Bez obav už si řekne, že chce v ložnici do postele a dožaduje se uvelebení na gauči v obývce :o) Protože je to psík šikovnej, tak zatím jsme doma bez nehody - venčení jednou za hoďku mu stačí k tomu, aby všechno zvládnul venku :o) Při jedné procházce kolem baráku jsme vylákali ven i naší kamarádku Jesinku, která se před pár dny rozloučila se svými potomky a musíme říct, že by se mohl z ní a Hucka vyklubat docela fajn "kamaráčoft."Vypadá to, že bude taky pěknej pápun (asi po nás), protože granulky slupnul vždycky během pár minutek :o) Teď si tu Huck hoví vedle mě na gauči s vyvrácenou hlavou na opěradle a vypadá moc spokojeně - asi stejně jako my....po téměř dvou měsících.......
Na pulcovi.rajce.net je přidána spousta fotek z prvního dne v novém domově a určitě budou pravidelně doplňovány.
 
 
 

7. 6. 2009

Tak máme první novinku. Byli jsme se na Huckleberryho podívat. Jeli jsme vlastně najisto. Pro psíka s modrou mašličkou, ačkoliv jsme ho nikdy neviděli. Proč ta jistota? To se můžete dočíst v záložce "o Huckleberrym."
 
 
 
 
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek